דגשים חשובים בבחירת צלם אירועים

עומדים להתחתן בקרוב? או חוגגים בר מצווה? ההכנות לחתונה כוללות לא מעט משימות בין היתר יש לבחור מוזיקה, אולם וגם לעצב את ההזמנה. עיצוב הזמנה לחתונה בחיפה והקריות קלסית או מודרנית מהווה את הצעד המרכזי בדרך אל החופה , אך לא רק במסגרת ההכנות לאירוע חשוב מאד לבחור צלם איכותי.

בדקו את השמות המובילים בתעשייה

תעשיית האירועים הנה תעשייה גדולה במיוחד ובה ניתן למצוא צלמים רבים. בבואכם לתכנן חתונה או בר מצווה, בדקו היטב את הצלמים השונים במטרה לבחור צלם אירועים מתאים. יש לזכור לחפש אחר צלם בעל ניסיון רב המגיע עם המלצות רבות מטעם לקוחות קודמים.

הקפידו לראות תיק עבודות

דרך נוספת לבחור צלם לאירוע שלכם היא לראות תיק עבודות. בדומה לבעלי מקצוע אחרים, גם לצלמים יש רזומה אותו ניתן לראות בתיק עבודות. אל תהססו לראות את התיק במטרה לקבל החלטה האם הצילומים נראים לכם ומתאימים לאירוע שלכם. בסופו של דבר, התמונות יישארו אתכם לאורך זמן רב ואתם לא רוצים להתפשר על צלם לא איכותי. ההמלצה היא להקפיד ולשמור את התמונות של הצלם מתיק העבודות ולשלוח לו אותן על מנת שיבין את כיוון המחשבה שלכם.

הקפידו לקבוע פגישה עם הצלם

חשוב ביותר לקבוע פגישה אישית עם הצלם על מנת ללמוד אודות הליך העבודה שלו ולשאול אותו כמה שיותר שאלות. מטרתה של הפגישה היא להבין האם יש לכם כימיה והאם אתם מתחברים לצלם מבחינה אישית ומבחינה מקצועית.  אם הצלם נראה לכם מקצועי ויש כימיה טובה- זכיתם ובגדול. במידה ולא- כדאי לכם לחפש צלם אחר עד לאיתור איש המקצוע הטוב ביותר.

וודאו את שעת ההגעה ושעת העזיבה של הצלם

דבר נוסף שעליכם לבדוק טרם בחירת הצלם זה לוודא עמו את שעת ההגעה ושעת העזיבה של האירוע במטרה להתכונן היטב ללא הפתעות. . במידה ואתם יודעים כי לאירוע מוזמנים צעירים רבים, יש להניח כי הצלם יישאר עד השעות הקטנות של הלילה ולכן עליכם לוודא זאת עמו.

כמה תמונות תקבלו בסיום האירוע

מדובר באחת השאלות החשובות ביותר. במהלך האירוע תמצאו את עצמכם מצולמים לא מעט ולכן חשוב מאד לוודא מהי כמות התמונות בהן אתם נראים. יש להביא בחשבון כי הצלמים אינם מתחייבים על כמות קבועה ולכן יש לתאם עם הצלם את מספר התמונות המדויקות. כך לדוגמה, אם מדובר בחתונה, הרי זהו אירוע גדול  ולכן יש להניח כי מדובר במספר רב של תמונות.  במסגרת השיחה עם הצלם, אל תהססו לבקש ממנו הסבר על התמונות, אחרי הכל זהו האירוע שלכם.

 עובדים עם צלמים מקצועיים

אנו לא רק דואגים לכם לעיצוב הזמנה לאירוע, בין אם מדובר בבר המצווה או בחתונה אלא גם דואגים לקשר אתכם עם הספקים הטובים ביותר. זקוקים לצלם איכותי- לנו יש רשימה מכובדת של צלמים אשר ידאגו כי תצאו מצוין בתמונות.